Warzywa

Poza czosnkiem, oferujemy rozmaite gatunki cebuli: białą, zwyczajną i czerwoną, z rodzimych upraw oraz importowaną. Współpraca z wieloma producentami, sprawia, że gwarantujemy nie tylko dobrą jakość, ale także atrakcyjną cenę.

Ponadto nasza oferta zawiera inne świeże warzywa, jak: marchew, por, paprykę. Dzięki doskonałej znajomości rynku i przedsiębiorców oraz sprawdzonych źródeł pochodzenia warzyw, zawsze wybieramy najlepsze ich gatunki i dostarczamy terminowo do naszych klientów.

Hurtowa sprzedaż warzyw LatowiczWarzywa sortujemy i pakujemy z zachowaniem szczególnej staranności, aby podczas przechowywania oraz transportu nie straciły swoich właściwości. Wiemy dobrze, jak ważne w przypadku warzyw i owoców są kolor, smak i zapach – świadczące o ich jakości i pochodzeniu. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, opierając się na wszechstronnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, by do naszych klientów trafiały wyłącznie najlepsze produkty. Gdy inni tylko mówią o jakości, my ją gwarantujemy!

© 2014 Vegelatowicz.pl Wszystkie prawa zastrzeżone

Tworzenie stron www Veden.pl